Чим зайнятися в ізоляції ТОП-10 ідей
22.03.2020
Спорт вдома, кілька переваг і порад
30.03.2020

У чому твоя жіноча сила?

Напевно більшість жінок не уявляють свій гардероб без маленького чорного плаття. Воістину, даний вид одягу здавна вважають символом жіночності. За допомогою сукні багато пані прагнуть підкреслити свою жіночність і красу. Мода на колір, фасон змінюється постійно, але одне залишається незмінним – плаття покликане прикрашати жінку.

А чи знаєте ви, що в ньому приховано куди більший сенс, ніж просто елемент самовираження. Хочете ми розповімо в чому ваша унікальність? З нашою рубрикою «Жіночий одяг» ми підготували цікавий тест. Просто виберете картинку наряду, який змогли б одягнути або просто сподобався. Подивіться результат і дізнайтеся, чим відрізняєтеся від інших. Вибір можна зробити на користь не більше двох суконь.

1. Рожева витонченість

Напевно у вас багато друзів і подружок. Звикли дарувати радість оточуючим. З вами завжди легко і весело. Протягом усього життя намагаєтеся бачити в людях щось добре і світле. Рідко сумуєте. Дуже рідко такі жінки здатні розлютитися на весь білий світ. Серце наповнене теплом і любов’ю. Легко можете підкорити чоловіка за рахунок своєї особливої жіночої привабливості. Достатньо лише змахнути віями -і він убитий. Ваша сила в жіночності і ніжності. Хоча, зайва доброта може приносити чимало страждань.

2. Бежева класика

Ви справжня аристократка. Таких жінок називають мудрими і дуже інтелектуальними. Не люблять проводити багато часу в Інтернеті, а віддадуть перевагу прочитати книгу. Досить мудрі, щоб прислухатися до думки оточуючих, але дуже часто приймаєте рішення самостійно. За свої ідеї, готові боротися на рівних навіть з чоловіком, ні в чому йому не поступаючись. Справа не тільки в розумі, з вами взагалі складно конкурувати. При цьому абсолютно не позбавлені витонченої краси.

3. Маленьке чорне плаття

Витонченість і елегантність – ось ваше кредо. Ви точно знаєте толк в моді і стилі, любите стежити за новинками. Краса має бути присутня у всьому, починаючи від ранкової чашки кави і закінчуючи спілкуванням з колегами. Навіть з безвихідних ситуацій постараєтеся вийти витончено. Володієте відмінним почуттям гумору. Саме ця риса допомагає уникати гострі кути в різних життєвих ситуаціях.

4. Червона сукня

Таких жінок називають пристрасними і енергійними. Відмінно знаходять себе у творчості. Обожнюють управляти, генерувати завдання і постійно щось удосконалювати. Вашій енергійності можна позаздрити. Іноді вам може здатися, що світ навколо просто спить. Любіть одягатися помітно, але зі смаком. Не позбавлені чоловічої уваги, адже як можна пройти повз такої жінки?

5. Морський стиль

Якщо ваш вибір припав на це плаття, вас сміливо можна назвати самовідданим у всьому. Починаючи з сім’ї, дітей і до запаморочливої кар’єри – віддаєтеся повністю. Завдяки саме завзятості і працьовитості у всіх починаннях вас чекає успіх. Зазвичай такі жінки фінансово незалежні і успішні в бізнесі. Ваша індивідуальність не в прагненні виділиться з натовпу, а в умінні приймати сміливі рішення. У відносини з коханим чоловіком занурюєтеся настільки глибоко, що нерідко страждають ваші нерви.

Comments are closed.