поиграем
Пограємо? Вибери картинку і пізнай себе.
21.02.2020
Wenster – віконні системи
06.03.2020

Жінка та алкоголь, перевір!

Женщина и алкоголь

Чи знаєте ви, що характер жінки можна дізнатися по її перевагам в алкоголі? Виявляється, вибір напою може багато розповісти про особистість слабкої статі. Безумовно, людину судять насамперед за його вчинками. Іноді алкоголь -це просто пустощі та спосіб розслабитися, а може служити способом показати своїй коханій людині, що вона потребує турботи й підтримки. Besplatka.ua підібрав список найпопулярніших напоїв.

види жіночого алкоголю

Віскі

Така жінка нікому не дасть нудьгувати на вечірці. Про таких говорять – душа компанії. Однак, дуже впевнені в собі й цілеспрямовані. Злегка перебравши, схильні до непередбачуваності. Дуже не люблять згадувати що було вчора ввечері, свідомо знаючи, що їх поведінка не була ідеальною. У любительок віскі найменша кількість психологічних комплексів.

Текіла

Власниці складного характеру і примхливі. Властива часта зміна настрою – спалахнувши, через кілька хвилин будуть мило посміхатися. Варто відзначити, перевищивши допустиму норму улюбленого напою, можуть бути небезпечні для суспільства й абсолютно неконтрольовані. Однак, такі дами володіють відмінним смаком.

Коньяк

Найчастіше вибирають спокійні та впевнені леді, які знають собі ціну. Люблять чоловічу увагу, турботу і ласку. Рідко швидко п’яніють. Дуже часто за маскою незалежності ховається слабкість і беззахисність.

Горілка

Таким жінкам нема чого приховувати, і вони поводяться природно. Практично завжди говорять те, що думають і рідко приховують свої потреби від оточуючих. Володарка вольового характеру, з якою завжди є про що поговорити по душах. Не намагайтеся швидко її напоїти – зазнаєте фіаско. З таким міцним напоєм краще не переборщувати, а віддати перевагу простому відпочинку в колі сім’ї.

Пиво

Попри те, що пиво вважається чоловічим напоєм, багато леді готові зруйнувати цей стереотип. Психологічно така жінка намагається бути ближче до чоловічої компанії, де відчуває себе як риба у воді. Зазвичай цьому напою віддають перевагу розумні жінки.  Навіть якщо це ваша дружина, може замінити кращого друга. Власниці суперечливого внутрішнього світу, але часто здаються простими і відкритими.

Ром

Вибирають дуже обережні натури, любительки контролювати все і всіх. Не бояться експериментів. Бувають надмірно емоційні та не терплять флегматичних людей. У відносинах з чоловіками бувають надмірно холодні.

Мартіні

За життя така жінка хоче бачити поруч з собою тільки успішного і сильного чоловіка, для вирішення всіх своїх проблем. Дуже мрійливі й чуттєві особи. Зазвичай дуже флегматичні, але вже якщо побачили в чомусь сенс, будуть домагатися свого не шкодуючи сил.

Джин

Це дами, які рідко розмінюються по дрібницях. Звикли домагатися своєї мети, незважаючи ні на що. Їх вважають любительками пригод, хоча найчастіше вони їх самі знаходять. Випивши джин, готова довго розмовляти на інтелектуальні теми. Щоб підкорити серце такої жінки, досить просто стати уважним слухачем.

Біле вино

Улюблений напій світських левиць. Особи, які знають собі ціну, практичні та розважливі. Дуже обережні у своїх висловлюваннях і стримані. Довіри такої Снігової королеви дуже важко заслужити. Однак вважаються відмінним «не сп’янілим» співрозмовником.

Червоне вино

Жінка-пристрасть. Навіть, якщо на перший погляд здасться, що вона дуже стримана, всередині вирують пристрасті. Іноді може без слів «вбити» свого чоловіка одним лише поглядом. Ось вона, та сама жінка – загадка, яку складно розгадати.

Лікер

Вважається одним з найромантичніших напоїв. Такі дами не люблять галасливі вечірки, а вважають за краще розслаблятися вдома. Мають спокійний характер і дуже люблять солодке. Дуже раціональні та ощадливі. Серед таких жінок дуже рідко зустрічаються завзяті шопоголіки. Це, звичайно ж, не заклик до вживання алкоголю і ми не агітуємо споювати жінок :), а тільки рекомендуємо звернути увагу на деякі моменти, оточивши своїх дам теплом і турботою. Адже жінка створена для любові! І пам’ятайте, надмірне вживання алкоголю завдає шкоди вашому здоров’ю.

Comments are closed.