Рейтинг дружин за знаком Зодіаку
Рейтинг дружин за знаком Зодіаку
22.09.2020
В чем встречать Новый Год 2021
У чому зустрічати Новий Рік 2021?
29.10.2020

Якій каві віддаєте перевагу?

Какой кофе предпочитаете

Протягом останніх кількох років спостерігається кавовий бум. Чи звертали ви увагу коли-небудь на людей в кав’ярні? Задумайтеся, чому ваша мама п’є тільки капучино, кохана дівчина латте, а кращий друг завжди замовляє каву чорніше ночі і без цукру. Так ось, насправді, між улюбленим напоєм і характером людини існує взаємозв’язок. Сьогодні сайт besplatka.ua розкриває всі секрети.

Американо і Еспресо

Найчастіше такі люди сильні і рішучі, прямолінійні і впевнені в собі. Однак психологи вважають, що люди, які віддають перевагу Еспресо, можуть мати садистичні нахили і схильні до асоціальної поведінки. Цей напій воліють люди, яких важко в чомусь переконати. Якщо вже вони приймають рішення, то будуть керувати власними принципами і особистою точкою зору. Однак, на таких людей завжди можна покластися – будь це ваш друг або близька людина. Зазвичай любителі Еспресо володіють хорошим смаком, вважають за краще строгий стиль в одязі, елітні авто й слухають класичну музику.

Латте

Любителям цього кавового коктейлю властива любов до публічності. Нерідко такі люди мають відмінним почуттям гумору. У вихідні дні вони навряд чи будуть засиджуватися вдома, віддавши перевагу гучним вечіркам, танцям і хорошому ресторану. Саме таких людей називають душею компанії. Намагаються завжди бути в центрі уваги. Однак такі люди часто непостійні та мінливі.

Капучино

Це другий за популярністю кавовий коктейль зі спіненого молока і еспресо. Любов до цього напою відчувають справжні романтики, володарі доброго серця й просто мрійники. Такі люди завжди відкриті для інших, чого і очікують від свого оточення. Особливо цінують чесність. Любителів капучино можна сміливо називати ласунами. Однак, бувають надмірно чутливі і емоційні. У них нерідко почуття переважають над розумом, через що можуть приймати не завжди правильні рішення. Воліють жити на березі моря й слухати якісну поп-музику. Завжди дуже трепетно ставляться до свого здоров’я.

Айс-кава і глясе

Такому холодному напою віддають перевагу люди, які живуть сьогоднішнім днем, не бажаючи замислюватися про завтрашній день. Не люблять будувати плани на майбутнє. Обожнюють спонтанні поїздки, подорожі і дуже легкі на підйом. Такі люди завжди відкриті для вивчення чогось нового. Схильні до імпульсивних вчинків, за що їх нерідко засуджують оточуючі.

Звичайно, рецептів смачної кави набагато більше. Ми вибрали лише найпопулярніші. Що ж робити якщо ваш діловий партнер замовив інше? Насправді різні рецепти кави можна віднести до груп. Кава по-східному, доппіо і рістетто – до еспресо. Макіато – до групи латте, а кава по-віденськи – капучіно. Сподіваємося з нами ви поліпшили свої психологічні навички. Особливо вони стануть в нагоді керівникам або людям, які часто ведуть переговори. З нашою рубрикою «Продаж кави» ви завжди можете порадувати себе покупкою, не виходячи з дому.

Comments are closed.