Що потрібно знати про пошук роботи
14.11.2019
Як зустрічати Новий рік 2020?
21.11.2019

Яка професія підходить саме вам?

Велика кількість і популярність тренінгів, інтерв’ю з топ-бізнесменами світу наштовхують нас на роздуми. Іноді ми задаємо собі питання, а чи своєю я займаюся справою? Чи зможу я відкрити свій бізнес? Можливо я щось роблю не те? Суть в тому, що успіху і добробуту можна досягти не тільки наполегливою працею, але і заняттям улюбленою справою. Сьогодні сайт besplatka.ua розповість які професії вам підходять по знаку зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни природжені лідери. Вони мають рацію завжди й в усьому. Ними керує почуття відповідальності та підвищені вимоги до роботи. Овни люблять отримувати нову інформацію і ділиться нею з іншими. Саме представники цього знака будуть вести за собою «трудові маси». Якщо їх робота нудна і погано оплачується-хронічна втома забезпечена. Успіх очікує в педагогіці, юриспруденції чи туристичному секторі.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Ось вони, підкорювачі фінансових сфер. Тельці притягують до себе гроші як магніт. Вони не бояться ризикувати в тому випадку, якщо знають, що в результаті їх очікує отримання прибутку. Представники цього знака люблять розкішні речі і все що з ними пов’язано. Отримують справжнє задоволення від дорогих годинників, ювелірних прикрас. Нерідко Тельці успішні у сфері будівництва або продажу елітного житла, ресторанного бізнесу і дорогих салонів краси.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вроджене красномовство Близнюків здатне творити чудеса. Їх уміння переконувати що біле зовсім не біле часто добре затребуване. Представники цього знака вірять, що їм повинні поклонятися і впевнено переконують в цьому оточуючих. Близнюки багатоликі, їм легко дається акторська майстерність і ораторське мистецтво. Обов’язково будуть успішні в сфері продажів, їх здатності впливу на клієнта можна тільки позаздрити.


Рак (22 червня – 22 липня)

Для Раків завжди важливо розуміти, що вони займають своє місце. Представники знаку готові піклуватися про людей, нести світло і добро, знання. Навіть на роботі будуть намагатися створювати затишок. Раки чудово впораються з професією соціального працівника, лікаря, психолога або викладача.


Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви завжди готові блищати й бути в центрі уваги. У будь-якій сфері діяльності шукатимуть свою аудиторію. Слід зазначити, що серед цього знака найбільша кількість справжніх трудоголіків. Леви швидко впадають в депресію якщо їх не будуть хвалити, заохочувати. Сміливо пробуйте себе в напрямку дизайну, політики, шоу-бізнесу.


Діва (23 серпня – 22 вересня)

Любителі порядку у всьому і скрізь стануть відмінними виконавцями. Діви не люблять нічого вигадувати, намагаються завжди дотримуватися чіткого порядку, правил і формул. Вони будуть намагатися завжди все контролювати. Знайдуть себе у сфері аналітики, господарської діяльності, банківського сектора.


Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Дуже рідко займаються нелюбою справою. Терези рідко порушують закон. Найкомфортніше їм працюється на самоті. Серед представників найчастіше зустрічаються дизайнери, художники, дипломати, вчені. Протипоказана робота в медицині й всім тим, що може приносити біль оточуючим.


Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Справжні любителі випитувати чужі секрети та страхи. Скорпіони неперевершені психоаналітики, які не особливо люблять людей. З них виходять ідеальні прокурори, слідчі, письменники містичного жанру. В колективі Скорпіони будуть постійно вимагати поваги до себе.


Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Представникам цього знака легко дається вивчення іноземних мов і чужих культур. Любителі свободи та подорожей. Все своє свідоме життя будуть прагнути керувати. Стрільці-начальники будуть завжди до вас справедливі лише в тому випадку, якщо ви будете робити те, що хоче він. Історики, перекладачі, журналісти-міжнародники – кращі професії.


Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Воістину, справжні кар’єристи. Часто стають заручниками матеріального успіху і соціального статусу. Готові “горіти” на роботі якщо впевнені, що в підсумку їх чекає успіх та фінансова винагорода. Серед Козерогів багато приватних підприємців, менеджерів з продажу, лікарів. Топ-менеджмент і владні структури-основні сфери напряму.


Водолій (20 січня – 18 лютого)

Найчастіше представники цього знака піддаються впливу з боку і вибирають ту професію, яку їм нав’язали батьки. Всупереч своїм бажанням будуть займатися “сімейною справою” або продовжувати династію лікарів із загостреним почуттям обов’язку. Автомобілебудування, сфера культури, різні інновації припадуть до душі Водоліям.


Риби (19 лютого – 20 березня)

Якщо при виборі роду діяльності вони зробили помилку, будуть постійно намагатися досягти досконалості. Риби можуть не тільки зберегти кошти, але і значно їх примножити. Перевагу варто віддати професії фінансиста, аудитора, працівника банку. Терпіти не можуть критику керівництва.

Comments are closed.