ликарни
Найнебезпечніші народні методи лікування
17.12.2019
онлайн знакомства
Онлайн-знайомство в Новий рік: як відсвяткувати в приємній компанії?
26.12.2019

Як захистити свою машину від викрадення?

Как защитить свою машину от угона

Ви вже є власником авто або тільки збираєтеся зробити покупку? Хочеться відзначити, що купити транспортний засіб – півсправи. Потрібно буде ще витратитися на страховку і захист проти викрадення. Протиугінний комплекс підбирається під кожну модель авто індивідуально. Якщо ви вважаєте, що злодіям цікаві тільки дорогі авто, то помиляєтеся. Сьогодні в зону ризику потрапляють скромніші авто, але нові. Найчастіше їх розбирають і продають по запчастинах. Найдивовижніше, в Україні машини викрадають найчастіше в осінньо-зимовий період і пояснення цьому немає. Що ж робити і як не стати жертвою?

Наклейки та тюнінг

тюнинг

 Вважаєте, таким чином власники хочуть виділитися? Ось і ні. Найчастіше, для власників це протиугінний метод. Всілякі наклейки і малюнки можуть явно відлякати грабіжників. Дзеркальна тонування стекол, спойлери та обважування служать «особливими прикметами» машини. Завдання навіть простого перегону ускладнюється, якщо авто відрізняється від заводського дизайну. Авто ексклюзивного забарвлення дуже складно перепродати. Дуже затратно і клопітно займатися перефарбовуванням і демонтажем елементів тюнінгу. 

Електронні системи

Всім відома cигналізація-сповіщає за допомогою звукових і світлових сигналів про несанкціонований доступ до автомобіля. Додатково оснащується датчиком відкритих дверей, капота, багажника та іммобілайзером – його завдання знерухомити авто в разі несанкціонованого запуску двигуна. Такий спосіб може злякати, але не завжди перешкоджає угону.

GPS і GMS-системи

GSM сигналізація

Супутникові пристрої не завжди можуть перешкодити крадіжці, але істотно прискорять пошук вкраденого авто. GPS – система функціонує за рахунок прийому сигналу з супутника і передачі диспетчеру. Відносно дорогий спосіб захисту, наявність абонентської плати. Більш демократичний варіант – GMS-система здійснює пошук машини за допомогою мобільного зв’язку. Дозволяє заглушити мотор навіть з телефону.

Механічні пристрої

механическая блокировка

Всілякі блокатори керма і коробки передач, гальм і коліс. Кріпляться на блокуючі елементи або вставляються в агрегатні вузли. Найпопулярніший спосіб – «капкан» на педаль і «кочерга» на рульове колесо. Сьогодні вам можуть запропонувати і нестандартні рішення у вигляді потайної кнопки, яка блокує стартер. До речі, внутрішні блокатори мають більш високий ступінь захисту ніж зовнішні.

Комплексний захист

Пару механічних захистів плюс електронна система – відмінний спосіб уберегтися від угону. Найменше злодій хоче бути спійманий. Навіть якщо, це буде супер досвідчений авто викрадач, у нього не буде багато часу возитися з вашим авто. У разі двох авто, що стоять поруч, – вибере те, з яким менше метушні. На сьогодні практично 98% авто обладнані штатною сигналізацією. І звичайно, в автосалоні менеджер буде вас переконувати, що саме в цій машині сама надійна система захисту і втручання в електроніку авто чревате наслідками. Насправді, професійні викрадачі детально вивчають штатні системи і легко застосовують їх на практиці. У тому випадку, якщо ви все ж зважилися на установку протиугонки, не користуйтеся послугами неперевірених сервісних центрів. Під час установки залишайте тільки стандартний ключ без пульта дистанційного керування.

Comments are closed.