Женщина и алкоголь
Жінка та алкоголь, перевір!
02.03.2020
Чим зайнятися в ізоляції ТОП-10 ідей
22.03.2020

Wenster – віконні системи

Вибираючи якісні товари для дому, часом доводиться відвідати не одну торгову площадку, на що може піти досить багато часу. Добре коли все знаходиться в одному магазині і відповідає вимогам покупця. Тому вивчивши сучасний ринок, ми звернули увагу на компанію “Wenster”, яка є не тільки продавцем, але і виробників багатьох затребуваних товарів.

1. Широкий вибір асортименту.

“Wenster” існує з 2014 року і успішно працює на українському ринку, забезпечуючи зв’язок з покупцями за допомогою інтернет-магазину. На сайті досить зручно розташована інформація про пропоновані товари, на головній сторінці відразу можна побачити каталог і асортимент. При цьому кожному з нас не хочеться переплачувати за послуги і обладнати квартиру або будинок дешево.

Вивчивши динаміку цін, можна помітити, що компанія пропонує лояльні умови, що може стати ще однією причиною для вигідного співробітництва. Згідно з інформацією на сайті, можна отримати непогані знижки за повторні замовлення, а також у разі оптових закупівель, що стає корисною інформацією для дилерів. Які товари для дому можна придбати:

Рулонні штори

● Рулонні штори. У даній категорії вибір величезний – тканинні ролети відкриті і закриті, моделі blackout, з нанесенням фотодруку, пружинні і електропривідні, римські і типу “День-Ніч”.

● Москітні сітки. Ще один затребуваний товар, особливо з урахуванням підвищення температури і появою комах. У каталозі без праці можна відшукати сітки для будь – яких цілей-ролетні, плісе, дверні.

Металопластикові вікна

● Металопластикові вікна. Коли потрібно замінити вікна, кращим вибором стають металопластикові конструкції. У каталозі зібрані товари від затребуваних виробників-Rehau, Salamander, OpenTeck, ALMplast, надаються послуги з виміру, виготовлення за індивідуальними розмірами вікон і монтажних робіт.

● Металопластикові двері. Допомагає недорого замінити стару або встановити нові двері в квартирі або будинку. Зайдіть на сайт компанії “Wenster” і ви знайдете балконні, міжкімнатні, вхідні пластикові а так само ламіновані двері.

Жалюзі та підвіконня

● Жалюзі та підвіконня. Встановлюючи в будинку вікна, не можна обійтися без додаткових атрибутів, які здатні перетворити зовнішній вигляд приміщення. У каталозі присутні жалюзі горизонтального і вертикального типу, а також дерев’яні конструкції. Підвіконня представлені від відомих і перевірених виробників-Danke, Kraft, Crystalit, Plastolit.

2. Відкрита співпраця з приватними клієнтами та дилерами.

Компанія “Wenster” здійснює фізичну діяльність в місті Київ, де розташований головний офіс. У той же час для покупців працює інтернет-магазин, а замовити потрібні товари можна по всій Україні. Це дуже зручно, оскільки практично все, що стосується віконних, дверних установок, москітних сіток, штор і додаткових аксесуарів можна замовити безпосередньо в одній торговій точці. Ціни на всі комплектуючі знаходяться на середньоринковому рівні, а багато товарів виробляються самою фірмою, тому Вам не доведеться переплачувати посередникам.

Ще одне важливе питання – оперативна взаємодія. “Wenster” пропонує послуги з виготовлення індивідуальних розмірів конструкцій, а також дозволяє вибрати готову продукцію. Для покупців з інших регіонів країни існує можливість скористатися послугою доставки, а кожне замовлення обробляється менеджерами в короткі терміни. У разі оптових закупівель надається система знижок, тому візьміть на замітку дану компанію і неодмінно відвідайте сайт. Відвідати наш сайт Ви можете за посиланням: https://oknaeuro.kiev.ua/

Comments are closed.