антитренды
Головні антитренди року, що минає
28.12.2020
Выбираем «свой» гриль
Вибираємо “свій” гриль
21.05.2021

Вибираємо кращого чоловіка

Выбираем лучшего мужа

Якою буде найкраща дружина за знаком Зодіаку ми вже розповідали тут. Сьогодні поговоримо про представників сильної половини людства. Хто ж очолює список?

12 місце Близнюки

Ох вже ці нескінченні перепади настрою й небачений егоїзм. Схильні братися за сотню справ одночасно і доводити до кінця в кращому випадку одне-два. Погано налагоджують відносини з грошима, думаючи в першу чергу про свої інтереси. Однак, представник Близнюків відмінно піддається дресируванню, а хто перетягне на себе ініціативу – ви або його численні друзі, той і здобуде перемогу.

11 місце Рак

По праву можна назвати кращим батьком, який в дітях душі не чає. Йому не потрібно розповідати про його обов’язки, він їх прекрасно знає. Ось тільки змусити його щось зробити практично нереально. Якщо ви не вмієте підвищувати голос, пиши – пропало. Єдине що може в них викликати ентузіазм – романтичні вечори і любовні втіхи. Тут Раку рівних немає.

10 місце Стрілець

Без нескінченного руху Стрілець просто загине. Його просто нереально утримати на місці. Захоплюватися постійно чимось новим можливо і не так погано, тільки не кожна дама зможе терпіти таку мінливість в любові. Так, але ж з ними так весело й чудово.

9 місце Риби

Вам потрібно бути готовим до того, що у вас з’явиться ще одна доросла «дитина». Мамуля привчила його до постійної опіки, і він не готовий від неї відмовитися в дорослому житті. До речі, мама для нього буде практично завжди на першому місці, а не ви та ваші діти. У таких чоловіків занадто завищені вимоги до коханої і оточуючим. На захист риб слід сказати – вони відмінно заробляють і всю получку віддають дружині.

8 місце Водолій

Втомилися від нескінченної нервування? Тоді Водолій для вас відмінний варіант. Спокійна та розмірене сімейне життя вам забезпечене. Вивести з себе Водолія дуже складно. Інше питання, якщо він захоплюється футболом або його улюблене заняття розфарбовувати солдатиків – це завжди для нього буде на першому місці. Хоча, можливо він і не мільйонер, але гроші у нього є завжди.

7 місце Скорпіон

Якщо ви ставитеся до жінок, які вважають, якщо ревнує значить любить, то це ваш ідеальний чоловік. Як правило, не тільки знає все про сімейні відносини й вихованні дітей, а й багато робить на благо сім’ї. Вам просто буде навчитися не приймати близько до серця його запальність та зайву дратівливість через дрібниці. Рішення вони зазвичай приймають самостійно, але якщо ви не згодні, покажіть їм силу свого характеру.

6 місце Телець

Терпінню представників цього знака можна тільки позаздрити. Вони ніколи не обдурять, забезпечать всім необхідним. Такий чоловік витримає будь-який нервовий зрив дружини. Однак, з істериками краще не перегинати. Якщо терпіння Тельця вичерпається-місця буде мало всім.

5 місце Ваги

Хоча й батьківство не найголовніше покликання цього чоловіка, свою кохану вони буду буквально носити на руках та обожнювати. Забезпечать затишне і комфортне сімейне життя. Але щоб роздобути його собі в чоловіки або Терези був саме таким, вам неодмінно потрібно бути доглянутою красунею, легкої на підйом, а для своїх дітей ви повинні бути готові до самопожертви. Заради його бажань, ви можете забути про свої амбіції.

4 місце Лев

Леви вміють щиро любити і піклуватися про свою жінку. Іноді їх заступництво можна порівняти з батьківською опікою. У його надійних лапах ви зможете розслабитися і отримувати від життя лише задоволення. З ним нічого не страшно. Якщо вам не страшно перетворитися в безпорадну панночку, хапайте швидше.

3 місце Овен

Ось вона, та сама кам’яна стіна, яка завжди про все подбати і підтримає. Овен рідко здатний зрадити або обдурити. Ще він не тільки стане прекрасним чоловіком, але кращим другом. Однак, часом дуже складно мириться з його почуттям справедливості у всьому. Він буде неодмінно вимагати і від вас чесності та відданості. Овни рідко йдуть на компроміси.

2 місце Козеріг

По праву чудовий чоловік. Розумний, дотепний, добрий і справжній красень. Ось тільки затягнути його в ЗАГС ой як непросто. Якщо вам вдалося підкорити серце Козерога, будьте впевнені-ваш чоловік ідеальний. Є тільки одне ” але ” він буде буквально “горіти” на роботі і абсолютно не вміє розслаблятися та розважатися.

1 місце Діва

Навіть страшно, скільки у Дів позитивних якостей. Вони ніколи не зрадять, завжди підтримають у важку хвилину, зароблять гроші вам на нові чобітки, зроблю все, щоб їх шлюб був ідеальним. Однак, зайва доброта Дів до оточуючих, часто робить їх жертвами маніпуляцій. Не дивуйтеся, коли дізнаєтеся про його кількох невдалих шлюбах.

Comments are closed.