Починаємо залучати удачу разом!
06.07.2020
Гараж или автостоянка? Что выбрать?
Гараж або автостоянка? Що вибрати?
23.07.2020

Те як ви тримаєте телефон, розповість про характер

То как вы держите телефон, расскажет о характере

То как вы держите телефон, расскажет о характере

Наш сьогоднішній тест допоможе дізнатися про деякі приховані риси характеру. Помічали коли-небудь, що багато людей не тільки тримають телефон по-різному, але і набирають текст. Насправді, все залежить від того, які риси домінують в характері. Візьміть в руки телефон і почніть набирати будь-який текст. Наша рубрика «Смартфони і телефони» пропонує пройти невеликий тест. Подивіться, як ви тримаєте телефон і переходите до розшифровки, вибравши зображення.

1. Тримайте телефон в одній руці і набираєте текст великим пальцем

Ви ретельно відбираєте людей в коло свого спілкування. Перед незнайомими душу розкривати не любите. Ніколи не будете витрачати свій час даремно. Завжди відкриті для нових починань і часом, не встигаєте закінчити одну справу, почавши інше. Однак, не любите брати на себе велику кількість зобов’язань, оскільки дуже серйозно ставитеся до кожної поставленої задачі. Ви рішучі, амбітні і ніколи не будете розмінюватися через дрібниці.

2. Набираєте одним пальцем, але телефон в двох руках

Вас сміливо можна назвати людиною, яка відчуває фальш за кілометр. Таку людину як ви, дуже складно обдурити. Якщо когось викриєте в обмані, завжди зможете дуже дотепно вказати співрозмовнику на його неправоту. По життю для вас важливо відчувати підтримку близьких і оточуючих. Натомість ви завжди готові прийти на допомогу ближньому. Ви відмінно розбираєтеся в людях і досить проникливі, але не завжди виходить знайти потрібні слова, щоб донести свої почуття. Не любите кидати слова на вітер.

3. Використовуєте два великих пальця і обидві руки

Ви володієте прекрасним почуттям гумору, за допомогою якого прекрасно маскуєте свої справжні почуття. Часом оточуючим ви можете здатися замкнутою людиною і їм складно зрозуміти, що творитися у вашій голові. При цьому, якщо ви закохалися – обранець ніколи не встоїть перед вашим чарівністю і глибиною душі. Часто відчуваєте потребу в людині, яка готова підтримати в скрутну хвилину. Відмінно можете пристосуватися до будь-якої ситуації, завжди знаючи, коли можна веселитися, а коли бути серйозним.

4. Телефон тримайте в одній руці, а текст набираєте вказівним пальцем

Іноді ви справляєте враження сором’язливої людини. Однак, тільки найближчі знають, варто вам потрапити в знайому компанію або просто розслабитися, ви закохаєте в себе кожного представника протилежної статі, зачарувавши своєю дотепністю. Любіть зберігати свою енергію і не дозволяєте собі її витрачати даремно. Прекрасно будете себе почувати, провівши час за книгою або переглядом улюбленого фільму на самоті. Відсторонено і холодно будете себе вести з людиною, який спочатку була вам не цікава.

Comments are closed.