Як зустрічати Новий рік 2020?
21.11.2019
Як створити свій бізнес?
28.11.2019

Що заважає вашим продажам?

Світ щодня змінюється і не стоїть на місці. Кількість підприємців, які відкривають свій бізнес зростає. Разом з цим збільшується конкуренція і боротьба за покупця. Неправдиві уявлення про свого споживача в майбутньому можуть істотно вплинути на діяльність компанії. Ми вирішили розповісти про декілька міфів, які можуть перешкодити в продажах.

1. Низька вартість товару

Багато хто вважає, що найголовніше в товарі – низька ціна. Дійсно, знижки та акції привабливий фактор, але не завжди вирішальний. Починаючи з подачі оголошення, обов’язково додавайте опис товару і якісні фото, контактні дані. Не варто забувати про якість обслуговування. Якщо покупець вирішить уточнити будь-яку інформацію, будьте готові приймати вхідні дзвінки.

2. “Бренд” працюватиме сам за себе

Ви вирішили продавати товари відомого бренду і вирішили, що реклама вам не потрібна. Зовсім не так. Швидше за все, ви не єдиний продавець такого товару. За покупця теж потрібно буде поборотися. Просування товару і вибору правильної стратегії продажів – не уникнути. Завжди необхідно вивчати потреби клієнта.

3. В інтернеті багато шахраїв

Якщо сьогодні вашого бізнесу немає в Інтернеті – завтра вас на ринку не буде. Відкрити свій інтернет-магазин можна абсолютно безкоштовно, наприклад, на нашому майданчику в рубриці «Магазини». Нема потреби орендувати офіс, наймати велику кількість співробітників. Сьогодні на besplatka.ua спостерігається зростання кількості онлайн-магазинів – це говорить про високу популярність покупок в інтернеті. Від шахраїв може постраждати як продавець, так і покупець. Як уберегти себе можна прочитати тут

4. Немає грошей

У людей є і гроші, і постійні потреби. Якщо ваші продажі падають, зовсім не обов’язково що у всіх покупців закінчилися гроші. Приділіть увагу якості обслуговування, ціновій політиці, зміні цільової аудиторії або рекламі.

5. Сезонний товар

Помилкова думка припиняти активність реклами, наприклад, літнього одягу взимку. Зараз люди багато подорожують і ваша пропозиція може бути цілком актуальною. Не потрібно вважати, що зимову гуму будуть купувати тільки з настанням холодів. Реклама ніколи не завадить.

6. “У мене величезний досвід у продажах»

Уподобання покупців постійно змінюються, як і все в нашому світі. Необхідно постійно тримати «руку на пульсі». Вивчайте ринок продажів. Займайтеся саморозвитком, відвідуйте бізнес-конференції. Слідкуйте за поведінкою конкурентів.

7. Головне-прибуток

Згодні, фінансовий результат важливий. Проте, не варто забувати про якість товару або наданої послуги. Репутація компанії і постійні клієнти – запорука успіху в майбутньому.

Comments are closed.