Заробітчани: їхати не можна залишатися.
12.11.2019
Яка професія підходить саме вам?
19.11.2019

Що потрібно знати про пошук роботи

Давайте сьогодні поговоримо про пошук роботи. Іноді стикаєшся з питанням чому ти відправив своє резюме в десять компаній, але так не отримав відповіді, у той час як твій колишній колега відправив один раз і його відразу запросили на співбесіду? Звичайно, можна покластися на просте везіння і удачу, але ж робота мрії потрібна саме зараз. Гарна підготовка до пошуку роботи може призвести до очікуваного результату і прискорити сам процес. Сайт besplatka.ua спільно з рубрикою «Робота в Україні» пропонує розглянути кілька моментів про сучасний ринок праці.

Складання резюме

Резюме має містити коротку презентацію про вас, ваші навички та досвід роботи. Одним з найважливіших аспектів є відсутність граматичних помилок. Резюме має бути на 1-2 сторінках. Чесно описуйте свої навички, щоб свідомо не вводити роботодавця в оману. Постарайтеся не вказувати нічого зайвого і не викликати зайвих питань. Опишіть свої успіхи, позитивні якості. У вас завжди повинно бути дві форми резюме в електронному і надрукованому вигляді. Все частіше роботодавці просять відправити його на пошту. У будь-якому випадку, заздалегідь перед співбесідою уточніть, в якому вигляді необхідно надати резюме.

Роботодавець

Якщо ви тільки збираєтеся відправити резюме в ту чи іншу компанію, або вас запросили на співбесіду обов’язково почитайте інформацію про компанію в якій хочете працювати. Покажіть свою зацікавленість і бажання працювати саме тут. Ви майстер на всі руки та маєте величезний досвід роботи. Основне питання полягає в тому, що отримає компанія, найнявши вас на роботу і чим ви будете корисні саме їй? Яка вигода? Всі комерційні компанії націлені на отримання прибутку. Подумайте, що ви можете привнести нового в розвиток і приходьте на зустріч вже з готовими ідеями. Поводьтеся спокійно і впевнено.

Тренінги та семінари

Відвідуючи всілякі курси і конференції займайтеся не тільки самоосвітою, але і заводьте нові знайомства. Зв’язки дуже багато значать і це допоможе вам проникнути на прихований ринок праці.

Соціальні мережі Роботодавці все частіше цікавляться вашим ставленням до соціальних мереж і наявністю сторінки. Можуть уточнити кількість передплатників на вашій сторінці. Приділіть цьому увагу якщо ваша майбутня робота буде пов’язана з продажами або пошуком клієнтів. Її повна відсутність може викликати питання.

Comments are closed.