Робота є!
13.04.2020
Позбавляємося від поганих думок!
29.04.2020

Що означає номер твоєї квартири?

Чи збираєтеся купити квартиру, будинок або вже є щасливим володарем? Чи знаєте ви, що у кожного житла є свій характер? Ми впевнені, домашній клімат створюють люди, які в ній живуть. Виявляється, за номером квартири або будинку можна дізнатися багато цікавого. У нумерологію вірять не всі, але можливо наш тест здасться вам смішним.

Переходьте зразу до значень, якщо ваша цифра від 1 до 9. У разі двох або тризначного числа – складіть цифри. Наприклад, 21 = 2 + 1 = 3 або 545 = 5 + 4 + 5 = 14 = 1 + 4 = 5.

Чи готові? Прочитайте значення.

1

У вашій квартирі енергія б’є ключем. Обстановка має дух авантюризму. Дуже добре підходить творчим натурам. Зазвичай тут живуть люди, які люблять ризик і дуже успішні в кар’єрі. Тим часом, мешканці рідко прислухаються до думки оточуючих, їм властиво вчитися на власних помилках. Число ідеально для тих, хто хоче просувати по службі.

2

Тиша й благодать. Тут завжди затишно та спокійно. У такому будинку завжди панує взаєморозуміння. Аура допомагає зберігати порядок не тільки у відносинах, але і в фінансових питаннях. Ідеально підходить для людей, які працюють віддалено. Однак, квартир з таким номером, краще уникати чутливим людям, оскільки можете стати ще більш емоційні. Одиноким чоловікам тут теж не слід довго жити – ризикуєте втратити віру в себе і свої сили.

3

Скупчення егоцентричної енергії. У вас постійно буде переважати почуття самореалізації. В такому житлі будуть відмінно себе почувати люди, які звикли ставити собі цілі і досягати успіху у всьому і скрізь. Ідеально підходить високоосвіченим натурам. Однак, абсолютно не підходить для людей, які звикли смітити грошима.

4

З цим номером квартири, вам завжди буде супроводжувати удача. Житло справжніх везунчиків. Тут енергетика оберігає ваше здоров’я і постійно підкидає приводи для радості. Мешканці завжди заряджені активністю і практичністю. Є невпевненість в собі або якась нерозв’язна проблема? Досить просто усамітнитися і тут ви точно зможете знайти рішення своїх питань. Трудоголікам краще уникати цієї цифри, оскільки ризикуєте буквально «горіти» на роботі.

5

Ідеально для людей, які постійно прагнуть змін і спілкування. Дуже добре підходить любителям подорожувати, бути в центрі слухаючи, ораторам. Тут завжди раді гостям. Якщо вам більше цікавий прекрасний світ за вікном, ніж в рідних стінах – сміливо купуйте квартиру з номером 5. Однак, дітям, схильним до усамітнення, тут буде некомфортно.

6

Кожен домочадець тут буде оточений теплом і турботою. Ідеальна енергетика для великої родини. Відмінна атмосфера для детей.В такій квартирі панує взаєморозуміння і любов. У мешканців розвинене почуття совісті і тут дуже складно посваритися. Абсолютно не підходить для людей, які цінують усамітнення або самотні.

7

Сама містична цифра. Життя в таких будинках здається кілька дивовижною. Біди обходять стороною таку квартиру та це нерідко викликає питання. Всіх сусідів навколо затопило – а вас немає. Тут комфортно думати про життя і насолоджуватися самотністю. Хоча фінансовий успіх малоймовірний. Багатство забезпечено лише тим, чия професія пов’язана зі служінням людям.

8

Тут все говорить про матеріальний добробут. Енергетика супроводжує не тільки постійного збільшення доходів, але вмінню грамотно розпоряджатися грошима. Комфорт забезпечений працьовитим і практичним. Навіть люди з поганим здоров’ям, в такому будинку будуть відчувати прилив енергії. А ось заздрісникам тут не місце.

9

Відмінне місце для медитації та духовного розвитку. Відмінна цифра для людей, які звикли більше віддавати, ніж отримувати. Постояльцям властиво займатися благодійністю. Дуже добре підходить для керівників, які «живуть» життям своїх підлеглих і постійно їм у всьому допомагають. Зазвичай в таких будинках живуть домашні тварини. У нашій рубриці «Нерухомість» ви завжди зможете підібрати відмінний варіант 🙂

Comments are closed.