онлайн знакомства
Онлайн-знайомство в Новий рік: як відсвяткувати в приємній компанії?
26.12.2019
как открыть бизнес в польше
Як відкрити бізнес в Польщі?
27.01.2020

Розумний будинок – що це?

умный дом

Ви втомилися від побутових проблем? Сьогодні технології допомагають вирішувати більшість щоденних питань за Вас, позбавляючи від рутини. Розумний будинок-система автоматизації повсякденних дій, яка управляє вашою квартирою або будинком, роблячи всю надомну роботу замість вас. Забезпечує безпеку, комфорт і затишок. Тепер зі смартфона можна управляти не тільки всією побутовою технікою в будинку, але стежити за всім що там відбувається. Хоч раз в житті, кожен з нас відчував почуття тривоги через те, що забув вимкнути праску або обігрівач. Геть тривогу: за допомогою смартфона відключаєте розетку і відключаєте прилад. Розумний будинок позбавляє вас від різних побутових дрібниць, створюючи тільки комфорт. В останні два роки спостерігається значне здешевлення такої системи, практично вдвічі і доступна кожному. Давайте разом з сайтом besplatka.ua сьогодні поговоримо про таку систему і її можливості.

Безпека

Охоронні функції захистять не тільки від зломів і крадіжок, але і несанкціонованого проникнення. Здійснюється за допомогою модулів і датчиків відеоспостереження, а також контролю доступу. Відеоспостереження може проводитися як зі смартфона через Інтернет, так і всередині житла. У закрите приміщення зможе увійти тільки людина, якій це дозволено за допомогою магнітної карти або спеціального ключа. Ви завжди знаєте, коли ваша дитина повернулася додому (отримуєте SMS на телефон). Забув ключі? Не біда – ви Дистанційно відкриваєте двері. У разі ж непрошених гостей, Розумний будинок сам сповістить не тільки вас, але і службу охорони. Стане в нагоді також функція “Режим імітації присутності”, коли ви вирушили у відпустку.

Аварійні ситуації

Система сигналізації своєчасно повідомить про будь-які задимлення, замикання, протікання. За допомогою модуля управління можна дистанційно перекрити водопостачання або знеструмити розетку чи електрику в цілому. У вас завжди під контролем надмірні навантаження на електромережу і зовсім не обов’язково бути фахівцем в цій галузі. У зимовий період стане в нагоді функція обігріву ганку і прибудинкових доріжок в разі обмерзання.

Коли ви вдома

охоронні системи

Будинок-Це наша фортеця і тільки тут можна по-справжньому відпочити, забувши про проблеми. З технологією Розумний будинок вам більше не потрібно турбуватися по дрібницях. Комфорт і тільки комфорт! За допомогою зонального клімату тепер ви самі вибираєте температуру приміщення. Наприклад, температура в гаражі або коморі може бути мінімальною, а дитячій і спальні – тепло. Термодатчики і керуючий модуль допоможуть створити не тільки затишок, але і істотно економити газ (близько 30%) і електрику (до 40%). Щоб включилося світло нічого робити, і зовсім не потрібно – спрацює датчик руху. Доступна настройка управління шторами, жалюзі і фіранками. Боїтеся щось пропустити в улюбленому серіалі, але потрібно йти готувати вечерю? Розумний будинок переключить трансляцію туди, куди ви переміститеся. Чітко фіксуйте час роботи комп’ютера і телевізора, щоб ваш школяр не забув зробити уроки. Мультирум працює як “гучний зв’язок” і не тільки сповістить вас про електронний лист, але і зачитає його вголос. Звук з домофона транслюється в тій частині приміщення, де ви знаходитесь.

Доступна розкіш

Ви можете собі це дозволити! Думаєте потрібно буде ламати стіни, міняти проводку і купувати купу дорогої техніки? Зовсім ні! У продажу зараз можна знайти готові базові набори (середня ціна від 2500 грн.). До речі, в них є доступна інструкція по установці, впоратися можна самостійно. Комплектація наборів може бути різноманітна, але найчастіше складається з хаба для підключення, однієї IP-камери, двох датчиків відкриття дверей/вікон і датчика руху. Необхідно буде придбати розумні розетки (від 220 грн./шт.). У разі необхідності, можна докупити розумні камери (від 540 грн.) Звичайно, бюджет розумного будинку залежить від кількості закладених в нього функцій. Система є модульною і розширюваною. Почніть зараз, а розширюйте потім!

Comments are closed.