Побутова хімія. Вибір правильного прального порошку з Європи
07.04.2020
Що означає номер твоєї квартири?
21.04.2020

Робота є!

Ще пару місяців тому, багато хто з нас просто мріяв про роботу віддалено, відпустці або проводити більше часу з сім’єю. Мрії нерідко збуваються. Сьогодні багато хто змушений залишатися вдома. Якщо під час карантину ви залишилися без роботи, вас відправили у відпустку за свій рахунок або просто не виявилося фінансової подушки, не варто падати духом. Дійсно, більшість компаній тимчасово зупинили свою діяльність, але це зовсім не означає, що роботи зовсім немає. Besplatka.ua  призведе кілька прикладів, як можна заробити під час карантину або зовсім не виходячи з дому.

Сфера торгівлі

Більшість великих мережевих супермаркетів відчувають брак персоналу. Це пов’язано з тим, що у багатьох просто немає можливості добиратися на роботу (наприклад, людина проживає в області). Постійно потрібні касири, продавці, пакувальники. Готові брати на роботу з навчанням, без досвіду і на неповний робочий день. Можливі як денні, так і нічні зміни. Зарплата в середньому від 9 тис. грн до 16 тис.грн з офіційним працевлаштуванням.

Служба доставки

Онлайн-магазини, кафе, ресторани також відчувають нестачу кур’єрів, пакувальників, менеджерів по роботі з клієнтами і обробці замовлень, водіїв. Через обмеження, більшість просто не встигають обробляти замовлення. Зарплату обіцяють від 11 тис.грн. Можлива потижнева оплата. Наприклад, збирач замовлень може отримувати 10-16 тис.грн – все залежить від швидкості роботи і бажання заробляти.

Безпека

Як і раніше затребувані охоронці в супермаркети, офіси, заміські будинки та складські приміщення. Зарплата залежить від кількості змін і регіону (9 тис.грн – 25 тис. грн). Бажаний досвід роботи. Спочатку поцікавтеся яким чином компанія забезпечує перевезення співробітників на роботу/з роботи.

Сфера IT і комп’ютерів

Через масовий перехід працівників на віддалену роботу вдома, зростає навантаження на провайдерів, що викликало попит на системних адміністраторів та інженерів. Варто відзначити, що швидко навчиться не вийде та потрібен досвід роботи. В інтернеті можна знайти величезну кількість сайтів, які орієнтовані виключно на фрілансерів. Тут будуть доступні як разові проекти, так віддалені вакансії. Варто відзначити, що на зарубіжних ресурсах більш високі гонорари. Однак, наявність навичок і знання англійської обов’язково.

Таксі

Щоб стати водієм таксі, досить завантажити мобільний додаток однієї з популярних служб і надати документи (паспорт, страховку, водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію авто). Працювати можна і не на своєму автомобілі-більшість компаній надають свої авто. Зарплата залежить від вашої готовності заробляти.

Не залежно від того, хочете ви знайти підробіток або постійну роботу, зверніть увагу на деякі моменти:

  • Особиста ініціатива. Не чекайте, що хтось відгукнеться на ваше резюме. Дійте самостійно. Заповніть анкету в розділі “Вакансії” підходящої компанії або відправте своє відеорезюме;
  •  Креатив. У нинішній ситуації, конкуренція на ринку зросла як ніколи. Продумайте, чим саме ви можете привернути увагу до своєї кандидатури;
  • Ставте питання. Поцікавтеся, як компанія дотримується заходів безпеки в умовах карантину, перевезення співробітників, чи своєчасна оплати праці;
  • Співбесіда – не варто відразу погоджуватися приймати запрошення на зустріч в офісі. Наполягайте на онлайн-режимі. Зайвий раз не наражайте на небезпеку себе і своїх близьких.

Для пошуку підходящої вакансії, ви завжди можете скористатися нашою рубрикою «Робота»

Comments are closed.