Гараж или автостоянка? Что выбрать?
Гараж або автостоянка? Що вибрати?
23.07.2020
Какой кофе предпочитаете
Якій каві віддаєте перевагу?
24.09.2020

Рейтинг дружин за знаком Зодіаку

Рейтинг дружин за знаком Зодіаку

Плануєте прийняти доленосне рішення у своєму житті? Або тільки збираєтеся знайти свою другу половинку? Наша рубрика «Знайомства» представляє вашій увазі рейтинг найкращих дружин за знаком Зодіаку.

12 місце-Скорпіон

Хоча вони і здатні звести з розуму одним лише поглядом, ці красуні виявилися гіршими дружинами. Справа не тільки в тому, що їх складний характер буде постійно вимагати домінування і активного способу життя. Поки ти будеш намагатися приборкати її вдачу, заробиш сивину і посадиш серце. Однак, можливо ти вважаєш, що служити такій пані навіть почесно.

11 місце – Риби

Домашні справи рибок мало цікавлять, але уваги до себе вони будуть вимагати постійно. Одружитися з нею, все одно що завести вдома милу кішечку. Тільки якщо вона буде перебувати в гарному настрої вона дасть себе погладити. Союз з представницями цього знака буде дуже гарний, якщо ти готовий дуже дорого за це заплатити.

10 місце – Лев

Одні з найвимогливіших та егоїстичних дружин. Ти будеш просто зобов’язаний діставати з неба зірку мало не кожен день. Просто обожнюють коштовності. Хоча темперамент левиці може і шокувати, побувавши поруч з нею, всі інші жінки будуть тобі здаватися бляклими копіями. Якщо ж ти захочеш розлучитися з нею, будь готовий до правила: твоє-моє, моє -моє.

9 місце-Стрілець

Якщо ти вирішиш стати її чоловіком, підготуй чіткі цілі і стратегію розвитку на майбутнє. Вона буде вносити свої корективи, як їй буде зручно. Жінка-Стрілець зажадає від тебе гарантій виконання всього задуманого. Цій жінці не потрібно нічого, крім твоєї душі, якою вона буде користуватися на свій розсуд. Захочеш бути щасливий поруч з нею, тоді будь готовий до того, що вона права завжди і у всьому.

8 місце-Близнюки

Небезпечний тип дружини. Поруч з нею ти не будеш відчувати собі ні супергероєм, ні тихим невдахою. Вона завжди прямо скаже тобі, хто ти насправді. Юлити та прикидатися марно – їх складно провести. А ось чи готовий ти познайомитися з усіма своїми недоліками вирішувати тобі. Далеко не кожному така близькість до душі.

7 місце-Овен

Життя з жінкою цього знака завжди наповнена раптовістю і вогнем. Щоб отримати щось нове, потрібно постійно ризикувати. Але ж ризик-справа благородна? Жінкам-Овнам подобається іноді “включити” королеву. Нічого поганого в цьому немає, адже вона зробить і чоловіка поруч з собою ідеальним. Багато чоловіків Овнів по праву вважають себе щасливчиками.

6 місце-Ваги

У всіх відносинах вигідний союз. Вона і розумниця, і красуня, і господиня прекрасна. Мрія будь-якого чоловіка. Однак, всі ці блага ви будете спостерігати лише тоді, коли чаша терезів схиляється до добра і гарного настрою, а то буває не часто. Решту часу ваги присвятять примхам, стражданням і з’ясування відносин. Варто відзначити, що це вони роблять дуже красиво.

5 місце-Діва

Вони прекрасно створюють ілюзію того, що чоловік в будинку головний. Насправді управляє всім вона. Діви переконані, що ви повинні перш за все дивитися в одну сторону, або ту, яку вибере вона, а не один на одного. Але якщо ти домігся її руки, то повір, вона стане тобі не тільки прекрасною дружиною, але і кращою соратницею по життю.

4 місце – Телець

Якщо у тебе немає за душею нічого крім відмінного почуття гумору, тоді тебе сюди. Жінки цього знака мають даром вирощувати з жебраків веселунів успішних чоловіків. Одружуйся на ній лише в тому випадку, якщо посуд, що літає по дому, здається тобі забавним розвагою. При цьому будь готовий, що твоя веселість може швидко випаруватися.

3 місце – Козеріг

Вони вже точно знають рецепт сімейного щастя. При виборі чоловіка, ніколи не будуть керуватися міфічної закоханістю, а тільки тверезий розрахунок і здоровий глузд. Поруч з ідеальною жінкою повинен бути тільки ідеальний чоловік. Повірте, якщо Діва вибере вас, то ви наділені понад здібностями.

2 місце-Водолій

Прекрасних представниць цього знака дуже важко умовити на шлюб. Вони власниці гарячого темпераменту, вічно молоді і красиві. Дружина-Водолій завжди буде жити своїм життям, а не «дихати» лише життям чоловіка. При цьому будуть намагатися втілити в реальність всі мрії чоловіка. У сімейному житті не люблять займати лідируючих позицій.

1 місце – Рак

Ось вона ідеальна дружина. У таких жінок завжди порядок в будинку і в думках. Вони можуть зробити кожен ваш день сонячним. Бездоганна мати і подруга для вашої мами. Знайде спільну мову з усіма вашими родичами. Такою розумницею і красунею завжди можна пишатися. У всьому підтримає коханого. Сім’я для неї завжди на першому місці. Однак, умовити таку жінку вийти за вас буде дуже непросто.

Comments are closed.