Що означає номер твоєї квартири?
21.04.2020
Бум на б/в авто: чому зараз найкращий час для покупки машини з пробігом?
14.05.2020

Позбавляємося від поганих думок!

У житті кожної людини бувають важкі моменти. Іноді трапляється, що весь день провів з відмінним настроєм і раптом, серед ночі прокидаєшся – і не можеш до ранку заснути від будь-якого питання. Іноді і зовсім надзвичайно важко тижнями позбутися від тривожних думок. Бувало? Звичайно, ідеальний варіант мати особистого психолога або звернутися за порадою до товариша. Але найчастіше, ми намагаємося “вилікувати” себе самостійно і не завжди це розумний варіант. Сайт  besplatka.ua кілька найдієвіших методів, на думку психологів.

1. Планування

Насправді, з думками можна «домовлятися» і «призначати зустріч». Якщо сьогодні ваш день не розписаний по хвилинах-це зовсім не означає, що ви нічим не займаєтеся. Напишіть чіткий графік справ на кілька днів вперед. Пробіжка, онлайн-нарада, робота, готування їжі і т.п. головне розписати побільше і детальніше. Виявляється, ви страшно зайнята людина! Відведіть 15 хвилин (не більше) в світлий час доби для «побачення» з тривожними думками. Психологи вважають, що поступово ваша підсвідомість звикає і тепер у докучливих думок є строго обмежені рамки. Ваша мета-поступово звести це спілкування до нуля.

2. Байдужість

Навчіться думати про погану думку, як про щось зовсім не значуще у вашому житті. Сама по собі вона не повідомляє вам нічого нового, а просто приходить і йде. Постарайтеся замінити страх перед непрошеною думкою повною байдужістю до неї. Подумки помахайте їй рукою та всім емоціям, які створюють додаткову напругу.

3. Мислимо позитивно

Думайте тільки про хороше. Адже не може бути все погано. Постарайтеся переключити свою свідомість в позитивне русло. Можна згадати найсмішніший момент з улюбленої комедії або новорічного корпоративу. Почніть розвивати цю думку. Наприклад, чому Маша почала танцювати на столі, що її на це спонукало? Чому Земля кругла? Придумуйте більше питань і відповідно більше відповідей. Не бійтеся зануритися в потік маячних питань. Основне завдання-переключитися і підняти собі настрій, спливти зовсім в іншому напрямку.

4. Медитація

Як не можна краще змінює мислення в позитивну сторону. Відмінно допоможе поліпшити фізичний і психологічний стан. Можливо, саме час навчиться слухати своє тіло? Такі тренування непоганий спосіб організації своєї свідомості. За допомогою медитації можна досягти стану повної відсутності думок. Вона допомагає відпустити гнів й небажані події минулого. Вважається, що саме при медитації мозок відпочиває навіть більше, ніж під час самого міцного сну.

5. Емоційний струс

Всі по-різному висловлюють свої емоції. Тим людям, які не звикли «тримати все в собі» і висловлювати все, що думають, їм набагато простіше справлятися зі своїм поганим станом. А ось ті, хто не може влаштувати скандал сусідам, які нескінченно роблять ремонт – найчастіше страждають від депресій. Чим частіше людина дає волю свої емоціям, тим більше шансів не зациклюватися на проблемах. Ми зовсім не закликаємо лаятися з усіма навколо. Відмінним рішенням для струсу може стати контрастний душ вранці або стрибок з парашутом.

6. Мета в житті

Саме вона допомагає людині справлятися з багатьма негараздами, надаючи впевненість в собі і завтрашньому дні. У нинішніх умовах самоізоляції з’явилося величезна можливість реалізувати те, що раніше здавалося недоступним або просто не вистачало часу. Концентруватися на своїй мрії набагато приємніше, ніж на поганих думках. Привчайте себе тільки до позитивних цілей і мрій! У світі ще стільки хорошого…

7. Причина

Найголовніше розібратися з самою ситуацією, яка породжує тривогу. У стані тривожності наш організм стає найбільш чутливим до подразників. Наш мозок і без того постійно сканує всю інформацію: небезпечно або безпечно. Дуже часто ми самі придумуємо неіснуючі проблеми, а потім змушуємо нашу свідомість з ними боротися. Необхідно постаратися побороти саму причину. Адже безвихідних ситуацій не буває!

Comments are closed.