как подобрать джинсы
Як правильно підібрати джинси?
17.02.2020
Женщина и алкоголь
Жінка та алкоголь, перевір!
02.03.2020

Пограємо? Вибери картинку і пізнай себе.

поиграем

Сайт besplatka.ua пропонує трохи розважитися і пройти тест. Перед Вами 9 няшних рожиць. Виберіть ту, яка найбільше сподобалася.

 1. Правильний у всьому (ну або майже..:))). У Вашій присутності люди відчувають себе розслаблено і умиротворено. Ви завжди легкі на підйом і намагаєтеся знайти в кожній людині унікальність. Ви справжній любитель життя і, якщо вже посміхаєтеся – Вам дійсно весело. Друзі тягнуться до Вашої безмежної доброти.

2. Людина-енергія. Оточуючим здається, що Ви дуже хаотичні, але це всього лише один з методів самовираження. Робота в багатозадачному режимі нічим не злякає. Жага успіху і мотивація будуть постійними супутниками. Завжди відповідально підходите до прийняття важливих рішень.

3. Стабільність. На перший погляд, для оточуючих Ви справжній везунчик. Насправді, ніколи не виставите на показ свій внутрішній світ. Відноситесь до типу людей, які не тільки беруть, а й охоче віддають. Завжди з радістю простягніте руку потребуючому допомоги.

4. Добрий і вміє прощати. Широті Вашого погляду на життя можна позаздрити. Не любите багато шуму з нічого. Постійне прагнення до тиші і розміреного життя.

5. Вічний двигун. Людина, яка ніколи не зупиняється по життю на досягнутому. Вам дуже складно щось прийняти як даність. В душі постійно змагаються зміни і звичайний стан речей. Багато хто вважає Вас ідейним натхненником.

6. Людина-веселощі. Самий позитивний і приємний. Такою сонячною людиною важко не зацікавитися. Все Ваше життя наповнене радістю і веселощами. Ніколи не дасте сумувати близьким і друзям. Намагаєтеся оточувати себе людьми, які насолоджуються життям.

7. Скромний добряк. Якщо і не вийде змінити світ, то привнести частинку добра цілком. Ви той, хто змінює життя людей. В роботі стараэтесь по повній. І до речі, Вам часто щастить.

8. Пристрасть і любов – ось девіз таких людей. Гостро потребуєте справжнього кохання, можете шукати його все життя. При всьому життєвому оптимізмі, Ваше серце пережило чимало страждань. Якщо заводите друзів, то назавжди. Намагаєтеся для багатьох здаватися легким на підйом.9. Ось воно – втілення мудрості. Обожнюєте читати книги і блукати в чужих світах. Чесність і порядність вірні супутники по життю. Незалежні і дуже розумні. Любите пишатися собою, володієте хорошою самооцінкою, але не виставляєте це напоказ. Завжди відкриті для змін.

Comments are closed.