Бум на б/в авто: чому зараз найкращий час для покупки машини з пробігом?
14.05.2020
То как вы держите телефон, расскажет о характере
Те як ви тримаєте телефон, розповість про характер
23.07.2020

Починаємо залучати удачу разом!

Вважаєте себе щасливчиком або давно хочете поповнити їх ряди? Часто ставите питання, як стати щасливішим і зловити удачу за хвіст? Сьогодні сайт besplatka.ua розповість вам про декілька способів залучення успіху й матеріального добробуту в своє життя. Дійсно, іноді може пощастити просто випадково. Насправді, вивчення везунчиків дозволило встановити, що удача буває двох видів: психологічна (удача – це спосіб мислення, стан душі) і пасивна (отримання спадщини, виграш в лотерею). Почнемо?

1. Відкрийтеся світу

Навчіться максимально сприймати те, що відбувається навколо вас, витягуючи тільки позитивні моменти. Ви завжди повинні бути внутрішньо готові помітити щось нове. Спробуйте направляти енергію в певному напрямку. Давайте собі установку на гарний настрій і неспання, що дозволить не упустити нове перспективне знайомство або корисну інформацію. Відкриваючись світу, ми постійно збільшуємо шанси залучити удачу та відкрити нові можливості.

2. Спілкуйтеся з успішними людьми

Це зовсім не означає, що з завтрашнього дня ви повинні попрощатися з усіма своїми не зовсім забезпеченими друзями. Просто навчитеся відсікати тих, які постійно шукають причини, щоб не працювати, постійно звинувачують у своїх невдачах оточуючих, і постійно вимовляють: “Чому одним щастить, а мені ні?” Вважається, що енергетика таких людей «підрізає» ваші можливості. Просто намагайтеся уникати хронічних невдах.

Зовсім інша справа-успішна людина. Аура грошей і успіху може значно вплинути на вас, як новачка. За такими людьми можна не тільки спостерігати, а й запитати поради, спробувати дізнатися той самий секрет щасливчика. Правильним вважається шукати оточення забезпечених людей. Ви ж хочете стати частиною цієї команди?

3. Гроші потрібно полюбити

Ви знали про те, що з грошима можна грамотно шукати зустріч? Не чекайте, що завтра ви отримаєте спадок від тітоньки з Австралії. Потрібно докласти і деякі зусилля, щоб трохи стати багатшими. Користуйтеся своїми талантами по повній і шукайте додаткові способи заробітку. Любов до грошей зовсім не означає дбайливо до них ставитися і в усьому собі відмовляти. Виключіть заздрість, наприклад, власника шикарної іномарки, що проїжджає повз. Не лінуйтеся, працюйте над своїми можливостями. Удача прихильна до працьовитих й сміливих.

4. Невдалий досвід-тільки плюс

Якщо ви вважаєте, що успішні люди не можуть помилятися, то це зовсім не так. Від ударів долі ніхто не застрахований. Питання в тому, як ви вийдете з цієї ситуації. Не варто давати волю гніву і печалі. Успішних людей відрізняє від невдах те, що вони вміють отримувати вигоду з отриманого невдалого досвіду. Необхідно просто навчитися давати вірну оцінку обставинам, які призвели до даної ситуації і йти далі. Знайдіть відповідь на питання: яку вигоду я можу отримати виходячи з даної ситуації? Знайдіть в собі сили на «перезапуск» і успіх не змусить себе довго чекати.

5. Завдання і цілі

Для того, щоб змусити удачу працювати на вас, потрібно бути запрограмованим на успіх. Необхідно поставити перед собою мету і йти до неї. Надайте сенс своєї успішності та згенеруйте свої завдання. У тому випадку, якщо в ваших думках і справах немає ясності, то на тривалість удачі можна не розраховувати. Ніхто не говорить про бізнес-план на рік-два. Ви повинні визначитися зі своїми бажаннями і напрямком, за яким будете розвивати своє життя. Одним із секретів успішності вважають заняття улюбленою справою.

6. Діліться удачею з іншими

Виявляється, чим більше ви заводите особистих контактів, тим вище ймовірність того, що з вами станеться щасливий випадок. Ви повинні навчиться не тільки поглинати позитивну енергію, а й вміти нею ділитися. Не варто все зводити тільки до корисливого і егоїстичного спілкування. Тільки круговий обмін енергією удачі, може закласти основу для тривалості везіння. Відкрийте в собі приємного співрозмовника, Ваші знання теж можуть комусь стати в нагоді. Вірте в себе і все вийде!

7. Прикмети і фен-шуй

Багато людей як і раніше вірять в прикмети і окультні науки. Ми вирішили розповісти про найпопулярніші способи залучення грошей і удачі:

  • будь-яка нова справа для припливу коштів, починайте при зростаючому місяці
  • у молодика візьміть найбільшу купюру в будинку, підніміть її вгору зі словами: “як ти будеш рости, так нехай і мої гроші ростуть»
  • Ваш гаманець ніколи не повинен бути порожнім, з акуратно складеними купюрами
  • не варто ніколи зберігати чеки від покупок разом з грошима-це їх може відлякати

Якщо ж ви прихильник техніки фен-шуй, то тут є теж чимало своїх правил. Ось лише деякі з них:

  • у вашому домі має бути грошове дерево-це один з найпопулярніших способів заманити гроші. Не забудьте покласти під горщик пару монет.
  • китайці, наприклад, запускають в акваріум червоних і золотих рибок
  • у будинку завжди повинна стояти ваза з соковитими фруктами

можна прикрашати інтер’єр різними талісманами. Наприклад, жаба з монеткою в роті або кіт, що махає правою лапою.

Comments are closed.