Спорт вдома, кілька переваг і порад
30.03.2020
Робота є!
13.04.2020

Побутова хімія. Вибір правильного прального порошку з Європи

Правильний пральний порошок буде тримати ваш одяг в чистоті. Ось кілька порад щодо вибору побутової хімії https://octava-market.com/product-category/bytovaya-himiya/

Пральний порошок доступний в трьох поширених формах.

Рідкий пральний порошок: рідкий пральний порошок легко виміряти, легко використовувати і він відмінно підходить для попередньої обробки плям. Такі порошки-гелі можна купити з Європи без проблем, на нашому сайті ви знайдете великий вибір гелів для прання.

Порошковий пральний порошок.

Порошковий пральний порошок ефективний при очищенні від плям і забруднень, як правило, дешевше, ніж рідкий миючий засіб. Шукайте бренди, які легко розчиняються, щоб уникнути залишків миючого засобу.

Капсули або пакети для пральних порошків. Вони поставляються в запакованих одноразових пакетах, що робить їх зручними. Майте на увазі, що вони, як правило, коштують дорожче, ніж інші форми.

Фактори, які слід враховувати при покупці прального порошку

Тип пральної машини: перевірте, чи підтримує пральний порошок з типом пральної машини, яка у вас є. Якщо ви використовуєте високоефективну пральну машину, Вам обов’язково потрібно купити високоефективний миючий засіб для прання длязапобігання надмірного піноутворення, яке може пошкодити вашу машину. Для звичайної пральної машини використовуйте звичайний пральний порошок, щоб забезпечити чистку вашого одягу.

Температура води: деякі миючі засоби краще підходять для різних циклів температури води. Наприклад, засіб для прання в холодній воді купити, він  розроблений так, щоб найкраще працювати в циклах холодної води. Не забудьте перевірити ярлики одягу, щоб визначити, який цикл прання рекомендується.

Чутливість: миючі засоби без барвників, миючі засоби без ароматів і гіпоалергенні миючі засоби для прання є альтернативним вибором для тих, хто володіє чутливістю. Вибирайте дитячий миючий засіб, спеціально призначене для прання дитячого одягу, щоб воно не дратувало шкіру вашої дитини.

Екологічність: екологічно чисті миючі засоби не містять синтетичних хімікатів, присутніх в більшості миючих засобів для прання.

Розмір: пральний порошок упакований в різні розміри. Подумайте, як часто ви перете, і виберіть розмір миючого засобу, який забезпечить вам максимальну віддачу від ваших грошей.

Аромат: багато пральних порошків випускаються з різними ароматами, розробленими, щоб ваш одяг виглядав приємно і свіжо. Купуйте кращий ополіскувач-кондиціонер, виходячи з ваших особистих переваг.

Поради з прання

  • При використанні пральної машини з вертикальним завантаженням додавайте миючий засіб перед додаванням одягу, щоб вона могла правильно розчинитися.
  • Дотримуйтесь інструкцій виробника, щоб відміряти необхідну кількість миючого засобу. Це дозволяє уникнути надмірного піноутворення і допомагає в обслуговуванні вашої машини.
  • Завжди використовуйте правильний тип прального порошку, який відповідає типу пральної машини, яку ви використовуєте.
  • Рекомендується чистити пральну машину один або два рази на рік.

Будь то ваша улюблена футболка або дорогоцінний ковдру вашої дитини, правильний пральний порошок збереже ваш одяг чистим, свіжим та буде чудово виглядати. 

Не забувайте враховувати тип вашого одягу, вимоги до пральної машини і частоту прання, щоб допомогти вам вибрати пральний порошок  https://octava-market.com/, який працює краще за все і забезпечує найбільшу віддачу від ваших грошей.

Comments are closed.