уход за животными
Догляд за домашніми тваринами
10.08.2021
напольные покрытия
Підлогові покриття. Що вибрати?
25.08.2021

Підбірка популярних стилів інтер’єру

виды интерьеры

Сьогодні існує дуже багато популярних стилів для квартир та будинків з продуманим і функціональним інтер’єром. Попит на покупку квартир в новобудовах посприяв розробці різних планувань, нових дизайнів. Як обставити невелику квартиру й відчувати себе в затишку та комфорті? Що можна придумати для квартир з великою площею? Шляхом нехитрих прийомів, за допомогою декору і меблів можна візуально збільшити житлову площу. Однак, кожна людина індивідуальна рівно настільки, наскільки ексклюзивний інтер’єр, в якому він мешкає.

Втілити модний інтер’єр можна як за допомогою дизайнера, так і самостійно. Ми підібрали для вас кілька стилів, які можуть розширити простір.

Скандинавський

Особливість житла країн Скандинавії – надлишок денного світла, завдяки панорамним вікнам, натуральним та екологічним матеріалам. Відмінно підійде тим, хто не планує покупку величезної кількості меблів. Для скандинавського стилю характерні світлі стіни (від білого до світло-сірого), дерев’яна підлога і мінімум меблів. Простір можна поділити на зони за допомогою дерев’яних панелей. У такому стилі не знайдеться місця щільним портьєрам і штор, їх замінюють напівпрозорими фіранками і ролетами.

Лофт

Стиль творчої свободи та неординарності. Характерна відсутність закінченої обробки в оформленні. Лофт відмінний тренд в дизайні інтер’єру, який з’єднує в гармонійний ансамбль бетонні стіни, вентиляцію, балки і новітню техніку, м’які меблі, дзеркала. Зонування проводиться за допомогою меблів або контрастного забарвлення.  «Горищний» стиль відмінно підійде для невеликих квартир в новобудовах з високими стелями. Відмінно підійде для людей творчих професій, волелюбних і економічних.

Контемпорарі

Кредом такого стилю вважають сучасність і демократизм. Поєднує в собі доступність та функціональність. Стіни обклеюють шпалерами з геометричними малюнками або фарбують. На підлозі використовують ламінат з килимами в стилі 70-х.на вікнах – рулонні штори або жалюзі. Пол і стіни повинні бути в близьких кольорах. Такий напрямок стилю любить лаконічність й дозволяє використовувати для зонування модульні конструкції. Наприклад, можна об’єднати спальню з вітальнею. Стиль контемпорарі не потерпить величезної кількості декору, а ось одна велика картина – відмінний варіант. Ідеально підійде всім людям, понад усе цінують простоту, зручність і комфорт.

Функціоналізм

Суть цього стилю полягає в переважанні функцій над формою. Тут немає місця зайвим декоративним деталям. Мінімальна кількість меблів, яка трансформується і обов’язково виконує свою роль в інтер’єрі. Крісла та дивани трансформери, що повторюють контури людського тіла. Перегородкою в просторі може служити і стелаж, чи шафа-купе. Стіни обклеюють світлими шпалерами, нерідко додають спалах яскравої фарби. В якості підлогового покриття найчастіше використовують ковролін практичних темних відтінків.

Мінімалізм

Часто використовується стиль мінімалізму, щоб візуально зробити простір маленької квартири більше. Багаторівневе освітлення, блиск скла і металу, нейтральна колірна палітра і мала кількість меблів – ось основні аспекти стилю. Широко використовуються матеріали технічного призначення чорного або сірого кольору суворої геометричної форми. Найчастіше використовується тільки два базових кольору. Шафи заховані в ніші і перегородки. Освітлення все заховано в стелю. Штори – абсолютно зайві, їх замінюють ролетами.

Comments are closed.