Как защитить свою машину от угона
Як захистити свою машину від викрадення?
20.12.2019
умный дом
Розумний будинок – що це?
24.01.2020

Онлайн-знайомство в Новий рік: як відсвяткувати в приємній компанії?

онлайн знакомства

Чарівні знайомства з новорічних і різдвяних фільмів не завжди вигадки. У цю пору дійсно легше зав’язати спілкування з новою людиною. Цей феномен підтверджують навіть імениті психологи. Чому вони радять заводити знайомства в Мережі саме в святковий період?

знайомства напередодні нового року

ТОП-3 причин: навіщо знайомитися напередодні Нового року? 

  1.  Новорічна низка свят – традиційно сімейні події, і кожен прагне бути в парі. Активність в офлайн і на онлайн-сайтах знайомств зростає в кілька разів. 
  2.  Настрій в цей час краще, ніж зазвичай. Люди готові спілкуватися, ділитися, пізнавати нове і заводити знайомства в тому числі. 
  3.  Багато хто вірить в “знаки” і новорічне диво. А й справді велика ймовірність зустріти ідеальну пару за інтересами, темпераменту, цілям в житті.

Важливо, все-таки, реально дивитися на речі. Можливо, швидкоплинне знайомство в Мережі і спільна новорічна ніч стануть приємним спогадом для вас обох. А можливо все це переросте в щось більше. Тому, врахуйте наступні рекомендації:

поради щодо новорічних знайомств

Поради по новорічним знайомствам онлайн

  • Не будуйте далекосяжних планів, нехай все розвивається само-собою.
  • У пошуку вибирайте своє місто чи враховуйте інші, якщо готові зірватися на Новий рік. Можливо, ви запросите людини до себе. Розгляньте всі можливі варіанти.
  • Даруйте подарунки, що не зобов’язують. Ви мало знайомі, тому вибирайте щось нейтральне і середнє за ціною. Такий знак уваги зробить атмосферу між малознайомими людьми ще тепліше. З дитинства ми чекаємо Нового року і подарунків і завжди відчуваємо радість отримуючи їх.
  • Декларуйте відразу, який формат знайомства вам цікавий. Робіть це з гумором і без агресивного напору. Це можна зробити в процесі спілкування і натякнути прямо: ви шукаєте нетривалого спілкування або пару надовго.
  • Відмовтеся від звичайного “Привіт! Як справи? “На сайті знайомств або в соціальних мережах. Згадайте відомий новорічний або різдвяний фільм. Наприклад: “З наступаючим! Не бажаєте провести свою “Відпустку за обміном” з привабливим незнайомцем? 🙂 “. Це лише невеликий приклад.
  • Намагайтеся жартувати по-доброму і не дуже себе перехвалювати. Робіть не примітивні компліменти, виділяючи особливі гідності людини, а не палите низкою стандартних похвал.
  • Якщо плануєте в новорічну ніч запросити нового знайомого / знайому до себе, в компанію або, може, відразу до батьків, попередьте про це. І взагалі, запитайте, в якому форматі людина представляє святкування. Це виключить непорозуміння і можливий шок від того, що ви відразу повезете людину до свого великого дружнього сімейства.

І пам’ятайте: знайомства в Мережі – це чудова можливість знайти партнера на все життя або на короткий час. Головне – щоб у обох були схожі цілі, і тоді все вийде!

сайт знайомств ukrdate.net

Чи готові на романтичну пригоду? Реєструйтеся на сайті знайомств UkrDate і знаходьте пару для новорічних свят, а може бути, і любов усього життя!

Comments are closed.