Офіційний блог сайту Бесплатка
06.09.2016
Вибираємо техніку в квартиру
01.11.2019

Нові функції на сайті

Здрастуйте.

На нашому проекті додалося кілька потрібних і дуже корисних функцій.

  1. Додана функція “Подати подібне оголошення” в усі типи оголошень у перевірених користувачів. Тепер схожі оголошення з функцією Купити зараз або аукціон додавати дуже просто і швидко.
  2. Додано ще один термін активності аукціону-3 дні. Такий собі невеликий аукціонний бліц вийшов))). Але все ж рекомендуємо використовувати стільки короткий термін аукціонного торгу тільки у випадках якщо на більший період ви не можете розмістити через від’їзд або подібної. Пам’ятайте – чим більше термін аукціону, тим вище ймовірність активних торгів і високої фінальної ціни.
  3. Більш тонко і точно налаштований пошук по всьому сайту, по магазину продавця і всередині Особистого кабінету.
  4. Виправлені недоліки відображення деяких сторінок сайту в браузері Firefox.
  5. Додана додаткова інформація в контактних даних як продавця, так і покупця при укладанні угоди. Вся необхідна для зв’язку інформація відправляється учасникам угоди по електронній пошті і відображається на сайті на сторінці угоди.
  6. Додані функція “замітки” до кожної угоди. Тепер продавець зможе легко додати будь-яку інформацію про угоду та/або покупця в спеціальному полі у кожної угоди. Нотатки залишати тепер легко і просто. І вони ніколи не загубляться)))

І це тільки початок. Слідкуйте за нашими новинами.

Comments are closed.