Как научиться выбирать парфюм онлайн?
Як навчитися вибирати парфум онлайн?
07.09.2021
освежители воздуха
Вибираємо свіжість та аромат повітря
02.12.2021

Матеріали, з яких сьогодні виробляють посуд

Материалы, из которых сегодня производят посуду

Різні кухонні предмети, є для нас незамінні для приготування та споживання їжі. Сьогодні посуд – це не тільки прикраса кухні, але й відмінний помічник будь-якої господині. Головне, використовувати кухонне приладдя за призначенням, тоді воно дозволить з легкістю вирішити багато завдань. Характеристики посуду багато в чому залежить від матеріалів, з яких її виробляють. Розглянемо найпопулярніші.

Як відомо, перший посуд виготовляли з глини. В даний час, все частіше можна зустріти посуд з її «послідовника» – кераміки. Деякі її види охоче використовуються для приготування їжі: форми для запікання, горщики, качатниці, каструлі. Однак, слід врахувати, що такий посуд не терпить різких перепадів температур, а для приготування на звичайній газовій плиті, необхідно використовувати розсікач полум’я. Можете відразу придбати керамічне приладдя з посиленим металевим дном, воно підходить для будь-якого виду плит.

Появу скляного посуду дуже часто пов’язують з приходом мікрохвильовок на нашу кухню. Хоча, насправді, скляні каструлі з’явилися набагато раніше. Виготовляється з жароміцного скла та відмінне рішення для електроплит. А ось для газових краще вибрати щось з інших матеріалів або використовувати розсікач. Вогнетривке скло не вступає ні в які хімічні реакції і відмінно зберігає природні смакові якості страви.

Чавунний посуд можна по праву назвати самим довговічним. При високій теплоємності, має низьку теплопровідність. З чавуну найчастіше можна зустріти качатниці та сковорідки. Основна відмінність такого посуду є те, що вона дозволяє страві «дійти» після відключення вогню і відмінно зберігає тепло тривалий час. У чавуну природні антипригарні властивості, він не боїться ні жару, ні вогню. До недоліків можна тільки віднести тривалість готування. На сковороді з тефлоновим покриттям блюдо можна приготувати набагато швидше та без масла.

Кухонний посуд з алюмінію досить популярний через свою помірну вартість і відмінну тепловіддачу. Слід зазначити, що даний матеріал вступає в хімічну реакцію з харчовими кислотами й може використовуватися далеко не завжди. Відповідно до сучасних харчових стандартів рекомендуємо використовувати алюмінієвий посуд виключно з антипригарним покриттям, що само собою вирішує проблему контакту металу з їжею.

Як в минулі часи, так і сьогодні, досить багато шанувальників емальованого посуду. Звичайна сталь покривається стійкою емаллю, яка стійка до механічних впливів і пошкоджень. Широка кольорова гамма, привабливі малюнки і середня цінова категорія, дозволяє займати лідируючі позиції цьому посуді на ринку. Може застосовуватися не тільки для приготування страв, але й для зберігання. Алюмінієвий посуд при правильному догляді може служити роками. Однак, її краще не упускати, оскільки емаль може відбитися.

Силіконовими формами для випічки сьогодні складно здивувати господинь, а ось каструлі і казанки з силікону з металевим дном викликають інтерес. Навіть сьогодні існує міф, що синтетика небезпечна для здоров’я і такий посуд непридатний для використання. Однак, у виробництві такого посуду використовується виключно харчовий силікон -100% екологічно чистий матеріал. Силіконовий посуд не вбирає запахи та легко очищається. У формах нічого не липне і не підгорає. Такий кухонний інвентар не розплавитися навіть в аерогрилі чи мікрохвильовці.

Латунний посуд досить дорогий, малопридатний для приготування їжі. Подібно алюмінію може вступати в хімічні реакції. До переваг відносять високу теплопровідність і мінімальне пригорання. Найчастіше з латуні виробляють турки для кави. Щоб виключити контакт напою з латунню, всередині спеціальне покриття.

Govorkov.by subject photography

Вдалою покупкою буде посуд з нержавіючої сталі. Навіть при найвищій температурі, матеріал стійкий до будь-яких лугів і кислот. Існує думка, що в такому посуді блюдо готується нерівномірно, повільно і часто підгорає. Хочемо розвіяти цей міф – вже більше двадцяти років виробники роблять посуд з багатошаровим дном (вставка не контактує з їжею і рівномірно розподіляє тепло).

Все частіше на кухні можна зустріти порцеляновий посуд. На відміну від кераміки, її можна використовувати на газових і електричних плитах. Головний недолік – крихкість. Поводитися з нею необхідно дуже дбайливо.

Comments are closed.