Як створити свій бізнес?
28.11.2019
автокресло
Вибираємо автокрісло?
13.12.2019

IP Камери відеоспостереження

З метою забезпечення безпеки на території будь-якого підприємства, приватного володіння або якої-небудь організації, як відомо, встановлюється спеціальне безперервне спостереження. Саме завдяки цьому буде відбуватися фіксування будь-яких правопорушень і як результат оповіщення про них.

Дуже популярні в наш час так звані ip камери відеоспостереження, знайти які серед величезного достатку звичайних, а також інтернет-магазинів не складе людині особливої праці. Але як серед усього цього асортименту вибрати найкращий пристрій? Як знайти найнадійнішу відеокамеру? Або як взагалі не попастися на шахраїв?

Ви якраз шукаєте надійних і відповідальних партнерів, робота яких перевірена часом і величезною кількістю задоволених клієнтів? Значить прийшов саме час познайомитися з так популярним в наш час інтернет-магазином компанії «сучасні системи безпеки бізнесу».

Чому варто купувати саме ip відеокамеру?

ip відеокамери

Зовнішнє спостереження – це обов’язкова і в той же самий час невід’ємна частина будь-якої системи безпеки. Головною причиною її покупки можна впевнено вважати її функції. Тобто купувати варто сучасні камери, які володіють звуком, можливістю онлайн-підключення і транслювання. Завдяки цим можливостям можна бути впевненим у тому, що ви створите надійну безпеку.

Якщо зупинитися на основних перевагах пристроїв, то варто відзначити кілька:

  • можливість не тільки записувати, але і зберігати відео;
  • для збереження даних можна використовувати жорсткий диск, карту microSD або хмара;
  • можливість отримати доступ з будь-якого куточка планети;
  • підтримка відеокамери на сучасних девайсах;
  • можливість передачі інформації мережею Інтернет;
  • можливість аналізувати потоки в HD форматі.

Багато людей впевнені в тому, що покупка та установка відеоспостереження – зайва трата грошей, плюс до всього у них нічого красти. Але, хочемо навести вам кілька простих, але водночас істотних фактів:

1. Будинок, в якому встановлені бездротові камери спостереження, всупереч відомому стереотипу, не приваблює, а відлякує грабіжників. Ризик навіть спроби пограбування знижується майже на 80%.

2. У 8 з 10 випадків викрадене в будинках, де встановлено відеоспостереження майно, повертається до своїх господарів у повному розмірі. У випадках з незахищеними будинками цей показник нижче в 2 рази. Це зовсім не дивно, оскільки знайти грабіжника простіше, коли знаєте, як він виглядає.

3. На 95% нижче ризик хуліганства. Адже всі, хто хоче хоч якось зіпсувати ваше майно, майже гарантовано обходять будинок з камерами стороною.

Навіть якщо в даний момент купити IP камери відеоспостереження здається дорогою справою, то просто порівняйте її вартість з вартістю всіх речей в будинку, включаючи ваше життя. І ви зрозумієте, що це майбутня і 100% гарантована інвестиція у власну безпеку!

Comments are closed.