как открыть бизнес в польше
Як відкрити бізнес в Польщі?
27.01.2020
Сантехник Маркет
Переваги і недоліки металопластикових труб
13.02.2020

Чому каблук більше не в моді?

почему каблук не в моде

Чекати повернення моди на шпильки або зовсім з нею попрощатися? Все більше жінок знімають каблуки й мріють забути про них як про страшний сон. Що ж це? Чергова данина моді або прагнення до комфорту? Критики сходяться на думці, що все почалося ще у 2014 році на показі будинку Chanel, де одяг моделей був прикрашений дорогоцінним камінням і моделі дефілювали в дорогущих кросівках, ціна яких стартувала від 3000 доларів США. Разом з цим кросівки перестали бути тільки взуттям для спорту. Тепер це не тільки комфорт, але і предмет розкоші. Instagramm разом з топ-законодавицями моди Джіджі і Белою Хадід заполонили фото в сукнях і кросівках. З 2015 року дрес-код стає все більш демократичний. У 2017-му спостерігалося істотне зниження покупок взуття на шпильках (близько 21%), тоді як прибуток від продажів кросівок і взуття на низькому злетіла до небес (за даними маркетингової компанії NPD Group’s Retail Tracking Service, американські виробники заробили понад 20 млрд дол. США)

Було порушено і питання фемінізму. Каблуки-це суцільна дискримінація, жінки не зобов’язані їх носити в офісі. Сьогодні жінки дійсно стали більш незалежні, особливо в Європі. У нашій же країні досі багато хто вважає, що гроші може заробляти тільки чоловік. Одного разу, прийшовши на “Золотий Глобус» відома актриса Емма Томсон публічно викинула свої лабутени прямо зі сцени –” Немає жодної причини, по якій я повинна терпіти цей біль. Я феміністка, якого біса я повинна мучитися заради того, щоб невідомі мені люди обговорювали мій наряд і туфлі? Заради кого я це роблю? Це був найкращий момент у моєму житті”» Повільний, але вірну відмову від каблуків пов’язують з підйомом теми фемінізму. Від любительок каблуків часто можна почути: «На підборах я відчуваю себе впевненіше і вище і стрункіше” і практично нічого про зручність. Вважається, що такі жінки ховають за шпилькою свої комплекси.

Відмова від шпильок по всьому світу, дуже нагадує історію ХІХ століття, коли феміністки виступили проти корсетів. Як тоді, так сьогодні жінок підтримали медики.

У чому небезпека взуття на шпильці?

  • Біль в ногах – група м’язів передньої поверхні стегна працює посилено, чим вище каблук, тим більше напруга. Запалюються тканини сухожилля, можливий розвиток остеоартриту колінного суглоба.
  • Зміна форми стопи та пальців. Модельне взуття робить ноги стрункішими і витонченішими, але вузький носок може викликати величезний дискомфорт при ходьбі. Тиск на пальці викликає появу мозолів і запалення нервів, які розташовані між ними.
  • Проблеми зі спиною. У любительок шпильки груди виходять вперед, а стегна –назад. Хребет знаходиться в викривленому положенні, тоді як у взутті на низькому – в прямому.
  • Розтягнення м’язів – в результаті носіння каблуків щиколотка підвертається і зв’язки розтягуються. Опухлі ноги до вечора, біль і синці не рідкість.

Помилкова думка, що без каблука ви будете виглядати менш жіночно й елегантно. Сьогодні існує маса неспортивних варіантів. Всілякі лофери, оксфорди та сліпони подарують не тільки стильний образ, але і позбавлять від багатьох проблем зі здоров’ям. Не бійтеся експериментів, шукайте те, що близько Вам. І до речі, кросівки-знак руху вперед. Besplatka.ua за, а Ви?

Comments are closed.