Вибираємо «новобудови»?
08.11.2019
Обережно, шахраї!
12.11.2019

Буйство трендів осінь-зима 2019/2020

Кожен новий сезон індустрія моди на чолі зі світовими дизайнерами диктують свої правила. Новий сезон обіцяє бути елегантним і барвистим. Палітра кольорів різноманітна, але ставка зроблена на бургунді, шоколад, смарагдовий і всі відтінки оранжевого. Ознайомимося з основними тенденціями разом з сайтом besplatka.ua і нашою рубрикою «Жіночий одяг»

Об’ємні плечі

Якщо в минулому сезоні плечі в основному підкреслювали на жакетах, то в цьому імениті дизайнери приділили пильну увагу сукням за допомогою скульптурних оборок, ошатні топи прикрасили тривимірними аплікаціями і рюшами.

Чорно-червона клітинка

Клітка-буффало. Цей образ не покидає уяву дизайнерів вже досить давно. Цей принт надає виразності й насиченості образу. Тип самого малюнка абсолютно не важливий, на тлі опалого листя він буде виглядати однозначно виграшно.

Стиль 70-х

У цьому сезоні дизайнери переносять нас у світ богемної розслабленості шанувальників стилю 70-х або як його ще називають – «десятиліття свободи». Минуле ніколи не вийде з моди. Подіуми представляють нашій увазі буржуазний Париж. Родзинкою нового сезону стає принт аргайл – візерунок з ромбів.

Буйство фарб

Стримані кольори властиві холодної пори року пропонують розфарбувати цієї зими в усі відтінки неонової палітри. Імениті бренди додали життєрадісності в колекції. У лаймовому відтінку його було особливо багато.

Готика одягнена в шкіру

На піку популярності знову готичний стиль. Можете сміливо діставати з далекого ящика чорну помаду, масивні прикраси і ланцюги. Ключовою тенденцією стилю буде чорна шкіра. Сукні, тренди і мотоциклетні комбінезони доповнені відповідними аксесуарами – важкі чоботи, масивні черевики. Уяви себе дівчиною-супергероїнею.

Міські панки

Дух мітингувального Парижа плавно переміщується на подіуми. Імениті бренди додають у свої колекції агресію у вигляді ланцюгів, шипів і криваво-червоного кольору. При цьому стиль панк вдалося органічно вписати в паризький гламур.

Повсякденний стиль

Вже кілька сезонів поспіль модельєри не забувають про одяг на кожен день. Адже він потребен не тільки для званих вечерь і космічних польотів. У буденному гардеробі переважає спортивний гламур і одяг в стилі оверсайз. Однією з найбільш універсальних речей стане куртка-бомбер зі шкіри або замші. На піку популярності знову будуть дублянки. Сайт besplatka.ua бажає Вам завжди залишатися в тренді та гармонії з собою.

Comments are closed.